Žiemos sodai

Svarstote patvaraus, ilgaamžiško ir išskirtinio žiemos sodo įrengimo galimybes? Mes padėsime Jums apsispręsti: BÄR ÜBERDACHUNG – stiliaus ir kokybės etalonas, kuriant bei montuojant žiemos sodus namuose.

Žiemos sodai – tai dažniausiai gyvenamuosiuose namuose integruota įvairaus dydžio įstiklinta papildoma erdvė, skirta jaukiai praleisti lietingą, audringą ar šaltą metų laiką. Žiemos sodai dažnai asocijuojasi su galimybe pasimėgauti gamta ir gera draugų kompanija bet kuriuo metų laiku.

Su BÄR ÜBERDACHUNG – visos reikalingos paslaugos – iš vienų rankų: gaminame ir montuojame aliuminio konstrukcijas su stiklo paketais pagal klientų poreikius, siūlome plačią spalvų paletę ir pagal pageidavimus dažome konstrukcijas, įrengiame šiuolaikiškus ir išskirtinius žiemos sodus, rūpinamės apšvietimu.

Medžiagų gamybai naudojami ekologiški ir ilgaamžiškumą garantuojantys apdailos procesai. Moderniausi paviršiaus apdailos procesai, tokie kaip miltelinis dažymas, liudija mūsų kompanijos patikimumą ir atsakingą požiūrį į klientus bei aplinką.