Terasų stogų dangos (stoginės)

Norintiems tobulų sąlygų bet kuriuo metų laiku, siūlome stoginių konstravimo ir montavimo paslaugas. Jauskitės patogiai ir jaukiai tiek siaučiant audrai, tiek kepinant kaitriai saulei.

BÄR ÜBERDACHUNG terasų stogines būtų galima apibūdinti dviem žodžiais: patvarumas ir komfortas. Terasų stoginės gaminamos iš aukščiausios kokybės aliuminio bei stiklo ar plastiko paketų. Aliuminio stoginės nereikalauja daug priežiūros, jomis lengva rūpintis. BÄR ÜBERDACHUNG montuojamos stoginių sistemos patvarios, ilgaamžiškos ir atsparios įvairiam klimato poveikiui: vasarą terasų stoginės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, rudenį – nuo žvarbaus vėjo ir lietaus, žiemą puikiai atlaiko didelį šaltį. Sertifikuotos medžiagos ir tvirtos konstrukcijos užtikrina stoginių kokybę.

Rengiant terasą pietinėje pusėje, didžiausia problema tampa didelė saulės kaitra, todėl tokiu atveju klientams siūlome 16 mm storio plastiko dangą, neleidžiančią terasai prikaisti. Šiaurinėje pusėje rengiamoms terasoms dažniausiai naudojame stiklo dangą, suteikiančią galimybę mėgautis šviesa, saulės šiluma, bet puikiai saugančią nuo kritulių. Stiklo dangą galima rinktis arba peršviečiamą, arba matinę, kurių storis gali būti 8 bei 10 mm.

Stoginės kuriamos ir montuojamos pagal kiekvieno kliento individualius norus ir vizijas. Priklausomai nuo klientų poreikių ir stoginių paskirties, gaminame skirtingas stoginių konstrukcijas, deriname spalvas ir stilių prie bendro eksterjero. Aliuminio konstrukcijos yra tuščiavidurės, todėl siūlome subtilius LED apšvietimo sprendimus, išvedžiojame ir sumontuojame apšvietimą, puikiai derantį ir papildantį terasos interjerą.